PL EN
1 2 3 4

Obrazy

Prostym do wykonania, dającym szybki efekt elementem wystroju wnętrz jest obraz. Jest doskonałym prezentem. Nasza technologia pozawala przenosić dzieła sztuki, pejzaże, fotografie i grafiki na obrazy. Możemy je podzielić na różne rodzaje ze względu na materiał, który został użyty.

 

I - Obrazy na szkle.

Odpowiednio dobrany projekt i elegancka głębia szkła dają rewelacyjny efekt. Proponujemy produkcję na wszystkich rodzajach szkła. Możemy wycinać również kształty nieregularne. Na życzenie Klienta obraz może mieć przyklejone zawieszki, można go tę przykleić na stałe do ściany. Proponujemy kilka propozycji, ale możemy wykonać też wydruk z Państwa pliku, zająć się poszukiwaniem konkretnego dzieła.
 

II - Obrazy na spienionej piance PCV.

Obraz na piance PCV jest to rozwiązanie korzystniejsze finansowo, ale na pewno nie gorsze. Obraz taki jest odporny na warunki pogodowe, jest lekki, łatwy w montażu, powierzchnia jest gładka. Świetnie prezentują się tu obrazy i zdjęcia. PCV stosowane przez nas, posiada certyfikaty dotyczące niepalności i samogaśnięcia. Proponowana grubość płyty PCV to 5mm. Na życzenie Klienta wykonamy otwory oraz zaproponujemy technologię montażu.


III – Obraz na Plexiglasie

Plexiglas, jest świetnym tworzywem do wydruku w technologii UV. Druk odbywa się „od spodu” jest więc zupełnie bezpieczny. Poddruk w kolorze białym może dać efekt bez przezroczystości. Można jednak zrezygnować z bieli w druku i w połączeniu z podłożem uzyskać ciekawy efekt przestrzenny. Taki obraz można przykleić do płyty meblowej klejem montażowym. Opcjonalnie wykonamy otwory i dołączymy zestaw do montażu obrazu, który umożliwi montaż obrazu w odsunięciu o 2 cm od ściany, dając ciekawy efekt końcowy. Dostępne różne grubości materiału, przykładowo 5mm i 10mm.
 

IV – Obraz na Plexiglasie podświetlany diodami LED.

Nasza specjalna oferta to obraz, z zamontowanymi diodami LED podświetlającymi całość. Dodając specjalny wydruk na Plexiglasie, uzyskujemy niepowtarzalny efekt, pokaz barw i świateł. Diody zasilane są prądem z sieci, który jest stabilizowany przez odpowiedni transformator, zamontowany w zestawie. Obrazy dostępne są w kilku wymiarach: 30x40cm, 40x50 cm, 40x 60 cm.
 

V - Obrazy na płótnie.

Jak tanio zmienić zdjęcie, rysunek w dzieło sztuki? Drukujemy bezpośrednio na płótnie (380g/m2), wykonujemy eleganckie, niepowtarzalne obrazy. Druk jest odporny na zmywanie, nie blaknie, jednak nie jest przeznaczony na zewnątrz budynków. Dostarczamy Państwu gotowy obraz naciągnięty na blejtramy, gwarantując artystyczny efekt końcowy. Będzie to doskonały prezent

Na Państwa życzenie możemy wydrukować też obraz na innym materiale, np.: płycie aluminiowo-polietylenowej DIBOND.
 
Jak zamówić?

Zapraszamy do rozdziału baza projektów. Jeśli wybrali Państwo plik z naszej oferty, prosimy wysłać na adres kontakt@domdruku.lublin.pl zapytanie wg następującego schematu:

  • Imię i nazwisko
  • Adres email
  • Nr telefonu
  • Rodzaj materiału pod zadruk, wymiary. Proszę pamiętać, szerokość podajemy zawsze jako pierwszy wymiar!
  • Nr projektu

W ciągu 1 dnia roboczego wyślemy Państwu ofertę cenową. Przykładowe ceny na wydruk obrazów prezentujemy w tabeli.
 
 
Jeśli nie znależli Państwo niczego dla siebie na naszej stronie możemy zakupić w Państwa imieniu zdjęcie z serwisów: http://depositphotos.com , http://www.dreamstime.com , http://pl.fotolia.com 

 Poniższe ceny są cenami brutto, Zawiera też projekt z naszej oferty. Koszt ze względu na wiele zmiennych, musimy skalkulować indywisualnie. Jeśli zdecydują się Państwo na zamówienie, Prosimy o dokonanie przedpłaty. W ciągu 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty dostarczymy Państwu zamawiany produkt.
 

  obraz na szkle 6mm
(z zawieszką)
płótno (canvas) PCV spienione HF

5 mm     10 mm
Plexiglas

5 mm     10 mm
Plexiglas
podświetlany
30 x 30 cm 75 40 32 37 65 88 160
40 x 30 cm 95 50 37 42 77 110 200
40 x 60 cm 165 77 62 70 122 172 385
50 x 70 cm 230 110 81 90 145 225 525


 

Jeśli chcą Państwo wysłać nam własny projekt proszę wysłać go w jeden z wybranych sposobów:

  • na płycie CD lub DVD przesłanej pocztą lub kurierem
  • drogą mailową na adres kontakt@domdruku.lublin.pl
  • przy plikach o objętości ponad 10 Mb na FTP po kontakcie z nami.

W mailu z zapytaniem proszę podać nazwę pliku, który mamy wykorzystać. Reszta procedury jest identyczna jak dla projektu z naszej bazy. Pliki drukujemy bez dodatkowych obróbek graficznych na odpowiedzialność zamawiającego. Istnieje możliwość przygotowania pliku (retusz, zmiana kolorów, wklejenie lub wycięcie szczegółów ze zdjęcia itp.) przez grafika komputerowego - opcja ta jest oddzielnie płatna ustalana przed wydrukiem.